Adres

ASLIM SANAYİ SİTESİ HACI YUSUF MESCİT MAHALLESİ FUNDA SOKAK NO: 3/C KARATAY / KONYA

Telefon/Faks

(0332) 342 15 86 05307602819
(0332) 342 15 86

Kurumsal

Kurumsal

GREEN MILE ; Damlama sulama sistemlerinin imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Pazarda kalıcı ve devamlı tercih edilen firmalar arasında olmak, kurumsal yapıyı geliştirmek ve devamlı üretim kapasitesini arttırmak gibi vizyonlarıyla kısa sürede sektörün önemli firmaları arasına girmiştir.


Müşteri istek ve beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması,kalite ve hizmette sürekliliğin sağlanması,işlerin müşteri gözüyle görülmesi, kaliteli üretim ve geniş ürün gamı ile kendini kanıtlamıştır.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden " Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Kaliteli üretim ilkesiyle 2000 yılından beri üretim ve hizmet tecrübesiyle gücüne güç katarak sektörde öncü kurum olmak üzere çalışmalarını sürdürmekte, Toprağı Suyla Buluşturan Sistemlerin imalat ve pazarlamasını yapmaya devam etmektedir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Damla Sulama Sistemleri İmalatımız; Disk Filtre, Jet Filtre, Meç Filtre, Turbo Filtre, Turbo Jet Filtre, Gravel Disk Filtre, Gübre Tankı, Yosun Tankı, Hidrosiklonlu Sistemler, Hidrosiklon, Arabalı Sistemler, Kollektör, Hortum Sarma ve diğer damla sulama ekipmanlarından oluşmaktadır.

 

Vizyon;

 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan , kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyon;

 

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.